Zapraszamy do skorzystania z porad i konsultacji za pomocą formularza. Jednocześnie zachęcamy wszystkich rodziców naszych pacjentów do odwiedzania strony Facebook Orew Chorzów, na której nasi specjaliści zamieszczają codziennie ciekawe ćwiczenia z zakresu terapii logopedycznej, psychologicznej, pedagogicznej oraz masażu i fizjoterapii, które możecie Państwo wykonywać z dziećmi w domu.


Wybierz specjalistę:

 logopeda psycholog fizjoterapeuta masażysta pedagog

Twoje imię i nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Temat konsultacji

Twoja wiadomość


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w powyższym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi za pośrednictwem poczty elektronicznej, od pracownika Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Chorzowie.

W związku z treścią art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) informuję, iż administratorem danych osobowych zawartych w wysłanym przez Panią/Pana formularzu jest Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Chorzowie z siedzibą przy ul. Czysta 7, 41-500 Chorzów. Dane osobowe nie będą udostępnianie innym podmiotom.